Tek Kullanımlık Tulum Üretimi

Tek Kullanımlık Tulum Üretimi Kişisel koruyucu donanımlar Üretim yapmaya başlamadan önce tek kullanımlık tulumun kullanım amacı çok önemli özellikle tek kullanımlık tulumun en büyük ihtiyacı olan alanlardan bir tanesi virüs ve enfeksiyon bulaşıcı hast

Devamını Oku ...

Virüs Maskesi

İnovastil olarak virüs maskelerimizin koruyucu özelliği ile steril kalabilir, virüs taşıma riskini en aza indirebilirsiniz. Fiyat ve sipariş için 02163904222

Devamını Oku ...

Kullan At Önlük Üretimi

Firmamızın üretimini yaptığı kullan at önlükleri iş alanınıza göre ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için farklı modellerde bulunmaktadır. Model detayları ve fiyat bilgisini 05348546303 iletişim numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku ...

Koruma Tulumu

Sıvı ve virüs gibi zararlı dış etkenleri geçirmeyen lamineli, sertifikalı koruma tulumlarımızın özelliği ve fiyatı nedir ?

Devamını Oku ...

Kullan At Tulum Üretimi

Üretimini yaptığımız Kullan at tulumlarımız sertifikalı olup, hava, partikül, bakteri, virüs gibi herhangi bir dış etkene karşı koruyucu özelliğine sahiptir.

Devamını Oku ...

Sertifikalı Tulum

Tulumlarımız CE ve ISO 9001 sertikalara sahip olup, Korona Virüse karşı hem tasarım olarak hem kumaş özelliği olarak koruyuculuk sağlamaktadır.

Devamını Oku ...