Tek Kullanımlık Tulum Özellikleri

İnovastil Markası olarak Tek kullanımlık ürünler imalatı yapmaktayız. Tek kullanımlık tulum 25,30,40,50,60,70 Gramlarında ve Aspest ve orta dereceleri kimyasallara dayanıklı SMS Kumaşımız , Sıvı gecirmezlik özelliği olan Tyvek kumaşından imal edilmiş

Devamını Oku ...

Kurban Kesimi İçin Tek Kullanımlık Tulum

Kullanıcının isteğine göre kapüşonlu ya da kapüşonsuz kullanıma uygun olan ürün oldukça basit ve sade bir şekilde kullanılır.Yapmanız gereken tek şey sıradan bir tulum gibi fermuarını açıp içini girmektir.Kan sıçramasına ve ya olası sorunlara karşı sizler

Devamını Oku ...

İş Güvenliği Elbiseleri

İş güvenliği elbiseleri hemen hemen her işyerinde, ticari mutfaklardan inşaat alanlarına kadar kullanılır. Elektrik tehlikeleri, ısı, kimyasallar ve daha fazlası nedeniyle kullanıcıyı yaralanmaya karşı korur.

Devamını Oku ...

Tek Kullanımlık Önlük Fiyatı

Tek kullanımlık önlük fiyatı modellerine, ağırlıklarına, kullanılan kumaşın niteliklerine göre farklılık gösterir. Tek kullanımlık önlük fiyatları ve siparişleriniz için 0216 390 4042 / 0534 854 6303 numaralar ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku ...

Gaz Maskeleri

toz bulutlarının, kimyasallarının solunmasını engellemek amaçlı gaz maskeleri kullanmalıdır. Bu maskelerin tam ağız kısmında bulunan filtre ile toz zerrelerinin solunun yoluyla bize ulaşmasını engellemektedir.

Devamını Oku ...

Boyacı Tulumları

Diğer adı ile kimyasal koruyucu tulumları olan boyama tulumları, boya yapma işlemi esnasında koruyucu nitelikte olup çok çeşitli tamirhane ortamlarında sınırlı boya püskürmesine, solventlere ve toza karşı kişisel korunma sağlar.

Devamını Oku ...

Kağıt Önlük | İnovastil

İnovastil olarak, sağlık ve ticaret amaçlı faaliyette bulunan pek çok sektörde kullanılmak üzere dezenfektan olması ile birlikte hijyen kurallarını da içeren toptan ve perakende kağıt önlük satışı bulundurmaktayız.

Devamını Oku ...

Su Geçirmez Tulum

Günümüzde tek kullanımlık su geçirmez tulum kullanımında artış vardır. Bu ürün laminasyonlu tulum olarak da geçer. Malzemenin net ağırlığı 50 gramdır. Bu tulumlar ziyaretçi tulumu, misafir tulumu ve kullan at tulum olarak kullanılabilir.

Devamını Oku ...

Personel Kıyafetleri Tulum

İş güvenliğinin yanı sıra kurumsal kimliğe uygun personel kıyafetleri tulum gibi elbiseler marka kimliğinin oluşmasında büyük pay sahibidir. Bu kıyafetlerin tasarımı, renk seçimi ve rahatlığı çok önemlidir.

Devamını Oku ...

Tek Kullanımlık İş Elbisesi Firması

iş ve işçi kıyafetleri çalışılan kurumun duruşunu ve kimliğini sergiler. Kuruma bağlılığı arttırır, iş yerinin kurumsal kimliğini oluşturur. Tek kullanımlık iş elbisesi firması olan firmamızdan toptan ve perakende olarak sipariş verebilirsiniz.

Devamını Oku ...

Tek Kullanımlık Hasta Önlüğü

Tek kullanımlık hasta önlüğü hastane ortamlarında ameliyat gibi müdahaleler esnasında koruyucu giysi amacı ile hastalar tarafından kullanılmaktadır. Bu önlükler tamamen steril teri emebilecek özel kumaş niteliğine sahiptir.

Devamını Oku ...

İş Eldiveni

Hijyen ve sağlık açısından başta sağlık sektörü olmak üzere çok amaçlı kullanılan iş eldiveni mikrop kapmamak için oldukça gereklidir. Özellikle muayene sırasında kullanılan bu eldivenler tamamen hijyeniktir.

Devamını Oku ...