Tek Kullanımlık Tulum Ütim Tesisi

İnovastil Üretim Tesisimizi Ziyeret Etmek İstermisiniz

Gerçekleştirdiğimiz Büyük Yenilikleri Ve Kalite Standartlarımızı Sizinle Paylaşmak İstiyoruz. Modern Teknoloji Ve Özverili Çalışanlarımızın Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Bu Tesis, Endüstri Lideri Ürünlerimizin Doğduğu Yerdir.
Üretim Tesisimizin Özellikleri: Tek Kullanimlik Tulum Imalatında Fabrikamız Yurtiçi Ve Yurtdışı Spariş Almaktasır 
Yüksek Teknoloji Ile Donatilmiş Üretim Hatlari: Tesisimizde, Son Teknoloji Ile Donatilmiş Üretim Hatlari Sayesinde Ürünlerimizi En Yüksek Kalite Standartlarinda Ve Verimlilikle Üretiyoruz.
Sürdürülebilirlik Odakli Üretim: Çevre Dostu Üretim Yöntemleri Ile Sürdürülebilirliğe Verdiğimiz Önemi Yansitiyoruz. Atik Yönetimi Ve Enerji Tasarrufu Konularina Öncelik Veriyoruz.
Inovasyon Ve Ar-Ge: Ürünlerimizin Sürekli Olarak Iyileştirilmesi Ve Geliştirilmesi Için Ar-Ge Departmanimiz, Tesisimizin Merkezinde Yer Aliyor. Yenilikçi Çözümler Üreterek Sektörümüzde Öncü Olmayi Hedefliyoruz.
Kalite Kontrol: Üretim Aşamalarinin Her Aşamasinda Titiz Kalite Kontrol Süreçleri Uyguluyoruz. Ürünlerimizin Mükemmel Kalitesini Sağlamak Için En Üst Düzeyde Özen Gösteriyoruz.
Iso 9001 Belgesi Ile Yurt Içi Ve Yurt Dişi Yaptiğimiz Satişlarin Her Hangi Bir Sorunla Karşilaşma Olasiliği Düşüyor.
Sertifikalarimizi Web Sitemizden Inceleyebilirsiniz,
Https://Inovastil.Com/Sertifikalar

Ürünlerimiz
 Tek Kullanımlık Tulumlar
 Ilaçlama Tulumları
 Toz Koruma Tulumları
 Su Geçirmez Tulumlar
 Tek Kullanımlık Lamineli Tulumlar
 Tek Kullanımlık Sms Tulumlar
 Tek Kullanımlık Galoş
 Tek Kullanımlık Bone
Sedye Örtüsü
Tek Kullanımlık Kolluk
Tek Kullanımlık Önlük
Tip 5-6 Tek Kullanimlik 55 Gr Tulum
55gr/M2 Lamineli Kumaştan Üretilmiş Kapüşon Kenari,Beli,Paçasi Ve Kol Ağizi Lastikli, Önü Rahat Giyip Çikarmak Için 75 Cm Açilir Fermuarli, Fermuar Başliği Kilitli Olup Kendiliğinden Açilmaz. Fermuar Üzeri Patlidir.
Kaymaz Taban Kalin Kumaş Galoş
“Kaymaz Tabanli Kalin Kumaşdan Üretilen Galos” Ya Da Yaygin Olarak Bilinen Adiyla “Yağmur Çizmesi,” Yağmurlu Havalarda Ayaklari Su Ve Çamur Gibi Diş Etkenlerden Korumak Amaciyla Kullanilan Bir Tür Ayakkabi Türüdür. Galoslar Genellikle Kauçuk Veya Plastik Gibi Su Geçirmez Malzemelerden Yapilirken, Üst Kismi Daha Kalin Ve Dayanikli Kumaşlarla Kaplanir. Bu Tasarim Sayesinde Hem Su Geçirmezlik Sağlanir Hem De Ayakkabinin Altinda Bulunan Kaymaz Taban, Kaygan Zeminlerde Daha Iyi Tutunmayi Sağlar.”
Astronot Bone
Nonwoven Kumaş Gerçek Anlamda Dokusuz Üretilen Kumaşdir Ve En Önemli Özelliği Hem Hijyenik Olmasi Hemde Kumaş Kendi Yapisi Özelliği Itibari Ile Cilt Ile Temas Halinde Nefen Alabilme Özelliği Nefes Alan Yapisidir.Olumlu Veya Olumsuz Dönüşlerinizi Bekliyorum.
Yeniden Kullanilabilir Kumaşlarin Tek Kullanimlik Kumaşlara Göre Birçok Dezavantaji Vardir. Örnekler Arasinda Bariyer Özelliklerinin Olmamasi, Dolayisiyla Enfeksiyon Oranlarinin Artmasi, Kizarikliklar, Uygun Olmayan Temizlik Ve Sterilizasyondan Sonra Ortaya Çikan Enfeksiyon Riskinin Artmasi, Alerji Riski, Düşük Termal Ve Egzersiz Konforu Sayilabilir.
Tek Kullanimlik Tulumlarin Avantajlari Şunlardir: Mükemmel Bir Bariyer Oluşturur, Kimyasal Ve Ilaç Içermez, Antistatik Ve Alev Geciktiricidir, Hafif Ve Kullanimi Kolaydir Ve Sivilari Toplamak Için Emicidir. Toptan Alacak Olan Kişiler Bu Dezavantajlari Ve Avantajlari Göz Önünde Bulundurarak Ona Göre Toptan Satin Alma Imkânina Sahip Olurlar.

 

Merkez Ofis & Fabrika İmalat Adres

Adres: Aydınlı Mah. Esra Sok No 8/3 Tuzla 34953 İSTANBUL TÜRKİYE 

Sabit Pbx : +90 216 441 42 46

Whatsapp: +90 534 854 63 03

Mail : info@inovastil.com