blog image

Su Geçirmez Tulum

Günümüzde tek kullanımlık su geçirmez tulum kullanımında artış vardır. Bu ürün laminasyonlu tulum olarak da geçer. Malzemenin net ağırlığı 50 gramdır. Bu tulumlar ziyaretçi tulumu, misafir tulumu ve kullan at tulum olarak kullanılabilir. Ürün bilgisine değinmemiz gerekirse;laminasyonlu kumaştan üretilmektedir. Üretimde kullanılan kumaş hava geçirmez özelliğe sahiptir. Buna ek olarak en önemlisi su geçirmezdir.


Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak iş güvenliğinizi esas alıp, birçok sektörde kullanılmak üzere su geçirmez tulumlarımız

-hava geçirgen,

-su itici, alev geciktirici,

-partikül geçirmez ve bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahiptir.


Su Geçirmez Tulumların Kullanım Yerleri

-Gıda işleme sanayi 
-Catering 
-Tarım ve kimya endüstrisi (düşük konsantrasyonlu inorganik ürünler) 
- Endüstriyel boyama 
- Temizlik 
- Farmasötik ve hastane alanları 
- Asbest işleri alanlarında (seviye 1: hafif müdahaleler) 
- Islak alanlarda çalışma su geçirmez tulumların kullanım alanları arasında olmaktır.
25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak toptan ve perakende siparişlerinizi aldığımız su geçirmez tulumlar çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu tulumlar sağlık güvenliği açısından kişiye özel olmalı, yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmamızdan sipariş verebileceğiniz su geçirmeztulumları aynı zamanda ıslak ve kuru durumda temizleme çözeltilerine dayanıklılık göstermekte, toksit ve alerjik malzeme içermemektedir. Su geçirmez tulum ürünlerimizde kullandığımız kumaş Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dediğimiz malzemedendir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici özelliği ya da su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir. Kullandığımız ürünün özelliğinden de anlayabileceğiniz gibi iş güvenliğiniz bizim için esastır.