Ucuz Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum 25 Gr
Toptan Fiyatı : 3.15 TL
Tek Kullanımlık Tulum 30 Gr
Toptan Fiyatı : 3.60 TL
Tek Kullanımlık Tulum 40 Gr
Toptan Fiyatı : 3.75 TL
Tek Kullanımlık Tulum 50 Gr
Toptan Fiyatı : 4.00 TL
Tek Kullanımlık Tulum 70 Gr
Toptan Fiyatı : 4.50 TL
Ucuz Tek Kullanımlık Tulum

 

Tek kullanımlık tulumlar günümüzde pek çok alanda ve sıklıkla tercih edilir. Tulumlar tek kullanımlık olduğu için de çok sayıda ve sürekli almak gerekir. Bu nedenle ucuz tek kullanımlık tulum seçeneklerini değerlendirmek gerekir.

Şirketleri maddi olarak sarsmayacak ancak kalitesinden de ödün vermeyecek tek kullanımlık tulumlar kullanılmalıdır. İnovastil tek kullanımlık tulum modelleri, gramlarına ve kullanım alanlarına göre farklı farklı fiyatlandırılır. Ancak tulum fiyatları son derece uygundur.

Tek kullanımlık tulumlar; tavuk çiftliği tulumları, kurban kesim tulumları, olay yeri inceleme tulumları, yemek firma tulumları, ziyaretçi tulumları, ilaçlama tulumları ve boya tulumları olarak çeşitlenir. Bu tulumların hemen hemen her modeli farklı gram seçenekleri ile satışa sunulur.

İnovastil tek kullanımlık tulum imalatlarında; partikül geçirmez, su itici, hava geçirgen, alev geciktiren ve bakteri oluşumunu engelleyen maddeler kullanılır. Kullanım alanına göre ekstra bazı özellikler de bulunur. Bu nedenle tulum özellikleri tek tek incelenmelidir.

Tek kullanımlık tulum satın almadan önce mutlaka İnovastil’den fiyat almanız gerekir. Çünkü en ucuz tek kullanımlık tulum seçenekleri bulunur. Aynı zamanda tulumlar kaliteli malzemelerden üretilir. Böylece iş kazalarının önüne geçilir ve insan sağlığı tehlikeye atılmaz.

Satın alma işlemleri genellikle paketler halinde yapılır. İnovastil ile tek kullanımlık tulumları çok sayıda satın alabilirsiniz. Tulum satışları; 1 paket 1000 adet olmak üzere 100 pakete kadar yapılır. Böylece toplu tulum ihtiyaçları kolaylıkla karşılanır.

Tek kullanımlık tulum satın almak ve ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarını ve canlı destek hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra direkt olarak internet üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.