Toz Koruma Elbiseleri

Tek Kullanımlık Tulum 25 Gr
Toptan Fiyatı : 3.15 TL
Tek Kullanımlık Tulum 30 Gr
Toptan Fiyatı : 3.60 TL
Tek Kullanımlık Tulum 40 Gr
Toptan Fiyatı : 3.75 TL
Tek Kullanımlık Tulum 50 Gr
Toptan Fiyatı : 4.00 TL
Tek Kullanımlık Tulum 70 Gr
Toptan Fiyatı : 4.50 TL
Toz Koruma Elbiseleri

Toz koruma telbiseleri az tehlikeli kimyasallara ve tozlara karşı koruma sağlamaktadır. İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzemeleri bulundurmak zorundadır. İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan toz koruma elbiseleri ise bu malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil olarak, iş güvenliğinizi esas alıp,

-her alanda kullanabileceğiniz

-hava geçirgen,

-su itici, alev geciktirici,

-partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen toptan ve perakende toz koruma elbiseleri satışını yapmaktayız.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal edilen toz koruma elbiseleri çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Toz Koruma Elbiseleri Modelleri Ve Fiyatları

-Kapüşonlu toz koruma elbiseleri

-Kenarı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli toz koruma elbiseleri

-Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı toz koruma elbiseleri

-Fermuar üzeri patlı olan toz koruma elbiseleri fermuar başlığı kilitli ve kendiliğinden açılmaz özelliklere sahiptir.

25 gr. toz koruma elbiseleri; Adet fiyatı 3.20 Tl, toptan alımlarda 3.15 Tl, bir koli içerisinde 150 adet bulunmaktadır.

30 gr. toz koruma elbiseleri ; Adet fiyatı 3.90 Tl, toptan alımlarda 3.60 tl ,bir koli içerisinde 100 adet bulunmaktadır.

40 gr. toz koruma elbiseleri; Adet fiyatı 4.10 Tl, toptan alımlarda 3.75 Tl, bir koli içerisinde 75 adet bulunmaktadır.

50 gr. toz koruma elbiseleri; A det fiyatı 4.30 Tl, toptan alımlarda 4 Tl, bir koli içerisinde 60 adet bulunmaktadır.

70 gr, toz koruma elbiseleri; Adet fiyatı 4.70 Tl, toptan alımlarda ise 4.50 Tl, bir koli içerisinde 50 adet bulunmaktadır.

 

İnovastil toz koruma elbiseleri, Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela dedinilen malzemeden yapılmaktadır. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım allanı gittikçe yaygınlaşmakta olan bu kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici özelliği yada su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekomiktir.

İnovastil olarak iş güvenliğinizi önemsiyor. İmallattan toz koruma elbiseleri ekomik fiyat teklifleriniz için 0216 390 4222 iletişime geçebilir, web sitemizden toz koruma elbise modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.