blog image

TEK KULLANIMLIK TULUM

TEK KULLANIMLIK TULUM

   İş yerlerinde  ve çalışma alanlarında tercih edilen  tulumlarımız, kullan at mantığı ile hareket etmekte olup kullanım alanı oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Türkiye çalışma standartlarına göre İş Sağlığı ve Güvenliği açısından kullanılması mecburi olan tulumlarımızın alanlarını kısaca özetleyecek  olursak;

 • Hastaneler
 • Kasaplar
 • Kimyasal sanayi de
 • İlaç sanayi de
 • Tavuk çiftliklerin de
 • Boya sanayisin de
 • Veterinerlerin kullanım da
 • Olay yeri inceleme de
 • Misafir tulumları
 • Yemek sektöründe
 • Toza karşı koruma

 

  Genel başlıklar halinde yazdığımız alanlar içinde kullanılması zorunlu olan tulumların asıl amacı, insan sağlığını ve hijyenini en iyi şekilde ve en yüksek  kalitede korumaktır. Tulumlarımız bay / bayan kullanımı için tasarlanmış olup , kullanılan alana göre de özellikleri değişmektedir. Yapılan işin niteliği göz önünde tutularak seçilen tulumlarımızı kısımlara ayırırsak şöyle sıralayabiliriz.

    25 gram,30 gram,40 gram,50 gram,70 gram olan tek kullanımlık tulumlarımızın kumaş özelliği;

Havayı geçirme yapısı olan , Alev geciktirici,  Partikül geçirmeyen, Su itici, , Bakteri oluşturmadığı gibi aynı zamanda, Hafif ve yumuşaktır.

     Bu tek kullanımlık  tulumlarımızın ürün özelliği ise ;

Malzemesi  Nonwoven Spunbond ( Tela ) Kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı, önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı, fermuar başlığı kilitli olup kendiliğinden açılmadığı gibi, beli, paçası ve kol ağızı lastiklidir.

     55 Gram olan Lamineli Tek Kullanımlık Tulumlarımızın kumaş özelliği;

Hafif ve yumuşak olan tulumumuz, Bakteri oluşturmaz,  Su geçirmez ,partikül geçirmemektedir. İstediğiniz her alanda kullanabileceğiniz gibi, genelde de ilaçlama ve boya tulumu olarak kullanılmaktadır.

     Bu tek kullanımlık  tulumlarımızın ürün özelliği ise ;

Malzemesi PP. PE. Nonwoven kumaştan üretilmiş  kapüşon kenarlı olup, , önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli, fermuar başlığı kilitli olup kendiliğinden açılmamaktadır. Fermuar üzerinde ise  pat bulunmaktadır.

      50 gram olan SMS Tek Kullanımlık Tulumlarımızın kumaş özelliği ise ;

Katı partiküllere karşı koruyucu giysi, sıvı kimyasallara karşı sınırlı koruma performansı sağlayan kimyasal koruyucu giysiler için performans şartlarını sağlamaktadır.

    Bu SMS Tek Kullanımlık Tulumlarımızın ürün özelliği ise ;

%100 SMS, Esnek kaputlu dokunmamış kumaş. Fermuarlı fermuarla sıkıştırma. Esnek yuvarlak baş, bel, manşet ve ayak bilekleri vardır ve aynı zamanda  dokusuzdur.

İnovastil olarak sadece  Türiye?de  değil dünyada da  lider konumundayız. Yüksek kalite ve  standartlarda  üretilen  tek kullanımlık tulumlarımızın, en iyi şekilde ve  en kısa sürede  , ürün imalatından başlayarak en son kullanıcıya ulaşmasına kadar olan her türlü tedarik sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetinize sunmaktayız.. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz  destek  hattımız ile  koşullar ne olursa olsun, sizinle   ilgilenebilecek bir müşteri temsilcimiz bulunmakta olup, her türlü  istek, şikayet ve memnuniyetinize karşı heran ulaşılabilirlik sağlayarak, müşterilerimize  maksimum düzeyde  yardımcı olmaya çalışmaktayız.