blog image

Personel Kıyafetleri Tulum

İş güvenliğinin yanı sıra kurumsal kimliğe uygun personel kıyafetleri tulum gibi elbiseler marka kimliğinin oluşmasında büyük pay sahibidir. Bu kıyafetlerin tasarımı, renk seçimi ve rahatlığı çok önemlidir. Ayrıca personel kıyafetleri çalışılan kurumun duruşunu ve kimliğini sergiler. Kuruma bağlılığı arttırır., iş yerinin kurumsal kimliğini oluşturur.


Personel kıyafetlerinde kullanılan kumaşın kalitesinden, modelin detaylarına kadar her şey marka kimliğini etkilemektedir. Ayrıca kullanılan kumaşlar yapılan işin türüne mutlaka uygun olmalıdır.İnovastil olarak firmamız Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için ;

-Her alanda kullanabileceğiniz

-Hava geçirgen,

-Su itici, alev geciktirici,

-Partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen iş elbiseleri parekende ve toptan tedarik etmekteyiz.

25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr toptan ve perakende olarak sipariş verebileceğiniz tek kullanımlık personel kıyafetlerini çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.


personel kıyafetlerinin her şeyden önce dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. İşin niteliğine bağlı olarak yapılan işlerde ufak bir zorlamada yırtılacak, kopacak ya da kullanılamayacak duruma gelebilen personel kıyafetleri tulum kullanım açısından da tehlike oluşturacaktır. Çalıştığınız kurum ve kurulaşa özel personel kıyafetleri temiz ve hijyenliği korumak dışında kimi zaman hayatınızı kurtarabilir. İş kazalarını sonucu oluşan yanıklarda birçok işçi hayatına eskisi gibi sağlıklı devam edememektedir. Türlerine göre farklılık gösteren yanıklar, birinci, ikinci veya üçüncü derece yanık olarak değişiklik gösterebilir. Eğer bu tür olmasını hiç istemeyeceğimiz kazaların önüne geçmek istiyorsanız, çalıştığınız kuruma ait personel kıyafetleri tulum gibikoruyucu elbiseler giymeli ve güvenlik önlemlerini mutlaka dikkate almalısınız.